2018-09-25 23:01:39 - 70. Zlata Prilba - Pardubice, 09.28. - 09.30.



Pénteken Junior VB döntőt, vasárnap az Arany Sisakon Magosi Norbit láthatjuk. Szombaton meg az Arany Szalagon Fazekas Dennist.


Ezen a hét végén rendezik immár 70. alkalommal Pardubicében a rangos Zlata Prilba/Arany Sisak/ versenyt. Előtte a körítés is - mint ahogy már lenni szokott - nagyszerű, pénteken egyéni Junior  VB Döntő, szombaton pedig a Zlata Stuha /Arany szalag/ kerül megrendezésre.

A pardubicei hétvége programja:
 
2018. szeptember 28. Pardubice (Csehország) 19:00 óra: Junior (U-21) Egyéni Világbajnoki 3. döntő startlista:
1. Robert Chmiel, Lengyelország
2. Nick Skorja, Szlovénia
3. Daniel Kaczmarek, Lengyelország
4. Gleb Cugunov, Oroszország
5. ZachWajknecht,
Nagy-Britannia
6 Jan Kvech, Csehország
7. Joel Kling, Svédország
8. Robert Lambert,
Nagy-Britannia
9. Frederik Jakobsen,
Dánia
10. Bartosz Smektala, Lengyelország
11. Filip Hájek,Csehország
12. Maksym Drabik, Lengyelország
13. Andreas Lyager Hansen,
Dánia
14. Davis Kurmis, Lettország
15. Dominik Kubera, Lengyelország
16. Patrick Hansen,
Dánia
17. Patrik Mikel,Csehország
18. Petr Chlupac,Csehország
 
2018. szeptember 29. Pardubice (Csehország) 14:00 óra: 44. Zlata Stuha Nemzetközi Egyéni Junior meghívásos verseny startlista:
 
1. Jaimon Lidsay, Ausztrália
2. Mads Hansen,
Dánia
3. Patrik Hansen,
Dánia
4. Kyle Bickley,
Nagy-Britannia
5. Jack Smith,
Nagy-Britannia
6. Zach Wajknecht,
Nagy-Britannia
7. Lucas Baumann, Németország
8. Dominik Mösser, Németország
9. Mario Niedermaier, Németország
10. Daniel Spiller, Németország
11. Fazekas Dennis, Magyarország
12. Mattia Lenarduzzi, Olaszország
13. Rafal Karczmarz, Lengyelország
14. Alan Szcotka, Lengyelország
15. Nick Škorja, Szlovénia
16. David Pacalaj, Szlovákia
17. Frederik Jakobsen, Dánsko
18. Jakub Valkovic, Szlovákia
19. Marko Levišin, Ukrajna
20. Luke Becker, USA
21. Filip Hájek, Csehország
22. PetrChlupac, Csehország
23. Jan Kvech, Csehország
24. Patrik Mikel, Csehország
 
 
2018. szeptember 30. Pardubice (Csehország) 12:00 óra: 70. Zlata Prilba Nemzetközi Egyéni meghívásos verseny startlista:
 
1. Václav Milík, Csehország
2. Jason Doyle, Ausztrália
3. Max Fricke, Ausztrália
4. Brady Kurtz, Ausztrália
5. Jack Holder, Ausztrália
6. Daniel Gappmaier, Ausztria
7. Jurica Pavlic, Horvátország
8. Hans Andersen,
Dánia
9. Kenneth Bjerre,
Dánia
10. Nicki Pedersen,
Dánia
11. Anders Thomsen,
Dánia
12. Robert Lambert,
Nagy-Britannia
13. Tobias Busch, Németország
14. Kai Huckenbeck, Németország
15. Erik Riss, Németország
16. Kevin Wolbert, Németország
17. Magosi Norbert, Magyarország
18. Paco Castagna,
Olaszország
19. Nicolas Covatti,
Olaszország
20. Alessandro Milanese,
Olaszország
21.
22.
23. Gleb Cugunov, Oroszország
24. Emil Sajfutdinov, Oroszország
25. Matic Ivacic, Szlovénia
26. Matej Zagar, Szlovénia
27. Martin Vaculík, Szlovákia
28. Andreas Jonsson, Svédország
29. Antonio Lindbäck, Svédország
30. Fredrik Lindgren, Svédország
31. Stanislav Melnicuk, Ukrajna
32. Eduard Krcmár,Csehország
33. Patrik Mikel,Csehország
34. ZdenekSimota, Csehország
35. Ondrej Smetana, Csehország
36. MichalSkurla, Csehország
R1. Jaroslav Petrák,Csehország
R2.
 
Forrás: zlataprilba.cz, speedwayfakta.cz



Simkovits Ede



 
 
 
 
<-- Vissza