2015. szeptember 21.
Jurica Pavlic nyerta az Aranysisakot!

Jurica Pavlic nyerte a 67. Aranysisakot Pardubiceben. A döntő futam igazán nagy vesztese Patryk Dudek volt.

2015. szeptember 20.
Bartosz Zmarzlik a Junior Világbajnok!

A lengyel tehetség a Junior Világbajnokság mind a 3 fordulójában a dobogón végzett.

Junior Vb Döntő 3. forduló - Pardubice

Mikkel Michelsen nyerte a Junior Vb Döntő 3. fordulóját Pardubicében. A Junior Világbajnok: Bartosz Zmarzlik.

2015. szeptember 19.
Max Fricke nyerte a 41. Zlata Stuha-t Pardubicében

Az ausztrál Max Fricke nyerte nagyon küzdelmes, jó versenyt tegnap Pardubicében.

2015. szeptember 16.
47. Lubos Tomicek Emlékverseny – Prága 09. 21.

Magosi Norbi is a startlistán

2015. szeptember 15.
67. Zlata Prilba - Pardubice, 09.18. - 09.20. - Startlista

Pénteken Benkő Rolit, vasárnap Magosi Norbit láthatjuk. Szombaton meg a Junior VB döntőt. Itt a startlista.

2015. szeptember 14.
Grand Prix 2015 - Krsko

Hancock nyert Woffinden és Kildemand előtt.

2015. szeptember 07.
67. Zlata Prilba - Pardubice, 09.18. - 09.20.

Jövő hét végén rendezik immár 67. alkalommal Pardubicében a rangos Zlata Prilba versenyt.

Előtte a körítés is - mint ahogy már lenni szokott - nagyszerű, hiszen pénteken Zlata Stuha, szombaton egyéni Junior  VB Döntő kerül megrendezésre.

2015. szeptember 06.
Grand Prix Challenge - Rybnik

Zmarzlik, Piotr Pawlicki és Harris szerzett jövő évi állandó tagságot.

2015. szeptember 05.
Következik: Páros Európa-bajnoki Döntő!

Szeptember 26-án hét páros részvételével Debrecenben rendezik meg a Páros Európa-bajnoki döntőt.

2015. augusztus 31.
Grand Prix 2015 - Gorzów

Zagar nyert, Hancock és Woffinden előtt.

2015. augusztus 29.
Speedway GP

Ma folytatódik a lengyelországi  Gorzow-ban az Egyéni Világbajnokság.

2015. augusztus 20.
Elmarad verseny Debrecenben!

Kedves Sportbarátok!

Hiábavalónak bizonyultak erőfeszítéseink, annyi eső zúdult a pályára, amivel már nem tudtunk megküzdeni, ezért sajnálattal közöljük, a 41. Debrecen Nagydíj elmarad!

Debrecen Speedway SE

2015. augusztus 19.
41. Debrecen Város Nagydíj

Magyar versenyző - Tabaka József személyében - 2011-ben nyerte meg utoljára a rangos Debrecen Város Nagydíját, az elmúlt 3 évben lengyel versenyzők nyertek

2015. augusztus 18.
Adorján Zoltán - 12 Debrecen Nagydíj győzelem

Adorján Zoltán nyerte meg legtöbbször a Debrecen Város Nagydíját, 12-szer győzött. Tabaka és Tihanyi 3-3 győzelemnél jár.

2015. augusztus 17.

Államalapításunk ünnepén, augusztus 20-án immár 41. alkalommal rendezik meg a salakmotoros Debrecen Nagydíjat. A virágkarnevál legkiemelkedőbb sporteseményén, csütörtökön 16 órától csapnak össze a vaspapucsosok egy nemzetközi meghívásos viadal keretein belül.

2015. július 26.
Junior Európa-bajnoki elődöntő – Debrecen 08.01.

A pünkösdkor Debrecenben félbeszakadt junior Európa-bajnoki elődöntő verseny augusztus 1-én 16 órától kerül megrendezésre.

2015. július 22.
Gyulán folytatódik a Nemzetközi Egyéni Magyar Bajnokság

Július 25-én Gyulán folytatódik a Nemzetközi Egyéni Magyar Bajnokság a második fordulóval.