Nyílt Egyéni Magyar Bajnokság - Debrecen 2019.10.23.

2019. október 23.
Stanislaw Burza nyert Debrecenben

Stanislaw Burza (SpeedWolf Debrecen) nyerte a Nyílt Egyéni Salakmotoros Bajnokság debreceni fordulóját.

A második helyen Vjacseszlav Monakhov (ArenaMoto Vasad), míg a harmadikon helyen a döntő futamban nagyot bukó Stanislav Melnyicsuk (Nagyhalász Speedway Ring) végzett.

2019. október 22.
Magyar bajnokság záró forduló 2019 - Debrecen

Kiegészítő programok a salakmotor verseny mellett: nyuszimotor, futóbicikli viadal, egykerekező show, rallylegend bemutató

2019. október 19.
Magyar bajnokság záró forduló 2019

Október 23-án Debrecenben zárul a sorozat.

2019. október 14.
Elhunyt Tokaji Róbert

Sajnos ismét gyászol a magyar salakmotor társadalom. Hosszan tartó, súlyos, méltósággal viselt betegség után 49 éves korában elhunyt barátunk Tokaji Róbert.

2019. október 13.
Florexim Kupa – Nagyhalász

Pavlic a maximumon.

2019. október 07.
Florexim Kupa

Október 12-én nemzetközi meghívásos verseny lesz Nagyhalászban.

2019. szeptember 22.
Hans Andersen nyerte a 44. Debrecen Nagydíjat!

Szép számú, több mint 5000 néző előtt megrendezett versenyt az egyik előzetes favorit, a dán Hans Andersen nyerte a svéd Linus Sundström és a lengyel Pawel Miesiac előtt.

A legjobb magyar versenyző Magosi Norbert lett, aki 9 ponttal a 8. helyen végzett.

2019. szeptember 19.
Egy Európa-bajnok is a mezőnyben!

Az újdonsült junior Európa-bajnok Wiktor Lampart is harcba száll a 44. Debrecen Nagydíjon.

2019. szeptember 18.
Debrecen Nagydíj

Magyarország legnagyobb hagyományával rendelkező meghívásos salakmotorversenye a Debrecen Nagydíj, aminek idén a 44. viadalát rendezik meg szeptember 21-én.

2019. szeptember 09.
Grand Prix 2019. - Vojens

Zmarzlik nyert Zagar  és Lindgren előtt.

2019. szeptember 02.
Grand Prix 2019. - Teterow

Janowski nyert Zmarzlik és Zagar előtt.

2019. augusztus 26.
Grand Prix Challenge - Gorican

Matej Zagar, Niels Kristian Iversen, Max Fricke verseny utáni sajtótájékoztatón készült nyilatkozatok.

2019. augusztus 25.
Matej Zagar nyerte a GP Challenge-t Goricanban

Matej Zagar, Niels Kristian Iversen, Max Fricke végzett az első 3 helyen Goricanban, igy jővőre is GP-ben versenyeznek.

2019. augusztus 22.
Arany Sisak – Zarnovica 08.25.

Magosi Norbert a startlistán

2019. augusztus 21.
FIM Speedway Grand Prix Challenge 2019

Magosi Norbert 18-as rajtszámmal tartalék versenyző lesz Goricanban.

2019. augusztus 17.
FIM Speedway Grand Prix Challenge 2019.

Augusztus 24-én 19:00-tól rendezik a horvátországi Goricanban a Speedway GP Challenge-t.

2019. augusztus 16.
Tisztelt Szurkolók!

Nehéz döntést kellett meghoznunk, de a kialakult helyzetben nem tudtunk másként dönteni, minthogy elhalasztjuk az augusztus 20-ai Debrecen Nagydíjat.